מדפסות פורמט רחב / פלוטר

מדפסת הפלוטר היא מדפסת המדפיסה בפורמט רחב המתאימה לגרפיקאים, בתי דפוס, מהנדסים ואדריכלים. היא מאפשרת הדפסה באיכות גבוהה ועל גבי נייר בגדול מהרגיל.

כל מה שצריך לדעת על מדפסות הפלוטר המתאימה לכם:

מדפסות הפלוטר עשו עלייה לישראל בעשורים האחרונים והתקבלו באהבה בעיקר בקרב הנדסאים, אדריכלים ומשרדי פרסום ושיווק. הן מציעות הדפסה באיכות גבוהה ובגדלים בלתי שגרתיים.
יתרונן הגדול של מדפסות הפלוטר הוא ביכולות שרטוט הקווים המורכבות שלהן, כולל טקסטים בפונטים, בצורות וברזולוציות שונות. כל אלו הן יתרונות מובנים מאליהם כאשר מדובר בגדלים סטנדרטים אולם כאשר מדובר בתכניות לבניה ובפרסומי שיווק בגדלים מעבר לממוצע, יתרונות אלו מקבלים ערך מוסף משמעותי.

יתרון נוסף של מדפסות הפלוטר הוא באפשרויות החיתוך שהן מציעות, המאפשרות יכולות עיצוב מאוד מגוונות. מילת המפתח בהקשר זה היה דיוק – המדפסת מאפשרת לא רק הדפסה ברזולוציה גבוהה אלא גם רמה מאוד גבוהה של דיוק בחיתוך. אפשרות זו הפכה את המדפסת לפופולארית מאוד בישראל, עד שלאחרונה אנו עדים גם לכניסתה גם לבתי עסק קטנים יותר.

בעת רכישת מדפסות פלוטר, חשוב להתייחס לשני דברים משמעותיים: ראשית, יש לשים לב לתוכנה של המדפסת שברצונכם לרכוש – כל מדפסת מגיעה עם תוכנה המותאמת ליכולותיה ועליכם לשים לב כי אתם רוכשים את המדפסת והתוכנה המתאימות לצרכים שלכם. שנית, חשוב מאוד לשים לב לנותן השירות עבור המדפסת – למרות שמדובר במדפסות מאוד איכותיות, הן זקוקות לתחזוק ותמיכה בכדי להמשיך לעשות את עבודתן.

לכן אנו בפרינטר סנטר מציעים לכם את המוצרים הטובים ביותר הקיימים כיום בעולם. בנוסף, אנו מציעים תמיכה ושירות המגובים בעשרות שנים של ניסיון בעולם המדפסות בישראל. אנשי השירות שלנו מבקרים אצל כל לקוחותינו (ואצל חלק מהם הם אף שוהים דרך קבע) ודואגים תמיד לוודא שכל המוצרים תקינים ושכולם מעודכנים עד לעדכון האחרון הזמין שיצא.

אם אתם מתלבטים לגבי רכישת מדפסת פלוטר לארגונכם, פנו אלינו עוד היום ונשמח לסייע לכם.