הדפסה חכמה מאובטחת

מדפסות לייזר/הזרקות דיו אישיות לכל משתמש הן עניין יקר המהווה נטל תפעולי מיותר  על אנשי ה- IT
ארגונים רבים השכילו לעבור לעבודה עם מדפסות מחלקתיות- משולבות  מהלך המאפשר חסכון משמעותי והתייעלות רבה בארגון.

על מנת להפוך את התהליך לפשוט יותר , יעיל יותר ,חסכוני ובעל ערך  אנו מציעים ללקוחותינו אפשרות לנהל את צי המדפסות הארגוני באמצעות תוכנה לשליטה ובקרה.

מערכות ניהול ובקרת ההדפסה אותן מציעה  “פרינטר סנטר” מאפשרות לארגונים לעבוד במרכזי הדפסה מחלקתיים תוך יישום קונספט “מדפסת אישית וירטואלית” – עבודות ההדפסה מופקות אך ורק לאחר הזדהות אישית וקבלת הרשאות הדפסה ליד המדפסת עצמה.

פרינטר סנטר מציעה את האפשרות  לנהל את כלל פעילויות ההדפסה והסריקה בארגון , לרבות קביעת מדיניות כלל ארגונית , מנגנון חוקי הדפסה והרשאות ובכך מייצרת לארגון חיסכון משמעותי בהוצאות ההדפסה לצד שיפור משמעותי ביכולות אבטחת המידע ושמירת הפרטיות .

מערכות הניהול והבקרה מאפשרות לארגון למפות בצורה אופטימלית את המדפסות על פי ניצולן בפועל, לבצע מעקב על כמויות ההדפסה והצילומים של מסמכים ברמת המשתמש הבודד או המחלקה ולהפיק דו”חות מפורטים במגוון חיתוכים.

ממשק משתמש קל ופשוט לתפעול – מרגע בו הזדהה באחת ממדפסות הרשת, בעזרת כרטיס אישי (מגנטי, קירבה, חכם ועוד) ו/או קוד אישי (PIN Code ).

המשתמש רואה על צג המדפסת את רשימת עבודות ההדפסה שלו , בוחר מה ברצונו להדפיס ובכמה עותקים. עבודת ההדפסה מופקת ונאספת כך שמגש היציאה נשאר ריק ואינו צובר דפים מיותרים, עבודות שנשכחו והדפסות כפולות.

פתרון safecom ניתן ליישום בכל אחת מהמדפסות והמכונות המשולבות המחוברות לרשת הארגון, ובכך להפוך אותן למדפסות אישיות וירטואליות. השימוש במערכת מפחית את כמות המסמכים הנערמים במדפסת ללא שימוש, ואת כמות המסמכים אשר נלקחים בטעות על ידי משתמשים אחרים למינימום, ומאפשר חסכון ניכר בהוצאות על מתכלים.

המשתמש, יכול לנהל עבודותיו ולהפיק אותן בפועל, מרגע בו הזדהה באחת ממדפסות הרשת, בעזרת כרטיס אישי (מגנטי, קירבה, חכם ועוד) ו/או קוד אישי.

שירותי ההדפסה החכמה של פרינטר סנטר