אודותינו

חברת פרינטר סנטר הוקמה בשנת 1991 על ידי טכנאים מומחים בתחום ההדפסה בסביבות המחשוב השונות. החברה מתמחה בשיווק ומתן שירות למדפסות בארגונים ובחברות בעלות ריבוי מדפסות.

חזון פרינטר סנטר

לספק ללקוחותינו פתרונות איכותיים, חדשניים ואמינים שמייעלים ומשפרים את תהליכי עבודתם תוך חיסכון בעלויות ושמירה על אבטחת המידע. החברה רואה בעובדיה את הנכס המרכזי בהשגת יעדי החזון ומחוייבת לרווחתם ולהעצמתם האישית.

מקצועיות

אנו פועלים מתוך מחויבות למצוינות ללא פשרות. אנו מתמחים בתחום בו אנו פועלים, מחויבים ללמידה, שיפור ופיתוח מתמשכים.

שירותיות

רצונות וצרכי לקוחותינו נמצאים בראש מעיינינו, אנו עושים כל שביכולתנו להעמיד לרשות לקוחותינו פתרונות כוללים ושירותים ברמה הגבוהה ביותר.

חדשנות ויוזמה

אנו פועלים בדרך קבע לספק פתרונות מתקדמים וחדשנים, מעודדים יוזמה אישית ומעורבות של עובדינו מעבר להגדרת תפקידם.

הקשבה ואחריות

אנו קשובים ללקוחותינו, עובדינו וספקינו ופועלים מתוך אחריות ואכפתיות לצרכיהם.

עבודת צוות

אנו מאמינים בעבודת צוות, תקשורת פתוחה ושיתוף ברעיונות וכישורים. הצלחתנו מבוססת על יכולתינו לעבוד כגוף אחד המביא לידי ביטוי את היכולות הייחודיות של כל פרט בצוות.

ההצלחה שלכם – היא כרטיס הביקור שלנו.

למה לבחור פרינטר סנטר?

  • פרינטר סנטר מחויבת לשירות טכני מקצועי, מהיר ואישי, תוך שימת דגש על מתן פתרונות טכנולוגיים מהמעלה הראשונה. כחלק מתודעת השירות הבלתי מתפשרת של HP העולמית, נערכים מידי שנה סקרי שביעות רצון וכן בחינת היבואנים המורשים תחת זכוכית המגדלת הקפדנית של המותג, ומתורגמים לכדי דירוג השירות.
  • פרינטר סנטר הינה החברה שמדורגת במקום הראשון בארץ בכל הנוגע למתן שירות קפדני, מקצועי ואיכותי על פי הסטנדרטים של HP. הצוות המקצועי של פרינטר סנטר מונה טכנאים, מהנדסים, הנדסאים ויועצים בפריסה ארצית המספקים את השירות לכלל מכונות ההדפסה וההדמיה.
  • פרינטר סנטר מאפשרת לכל ארגון ליהנות מניהול פעילות ההדפסה על ידי מומחים בתחום, ובחירת מסלול רכישה ותפעול המתאים ביותר לצרכיהם.
  • אנו בפרינטר סנטר מציעים לכם תפיסה אחרת שמכילה שילוב בין טכנולוגיה חדשנית, הבנה מעמיקה של צרכי כל ארגון באופן פרטני, חבילות שירותים אישיות וכן מחויבות אמיתית לתוצאות של חיסכון וייעול.

בשנת 2002 רכשה פרינטר סנטר את אדיסמה מיחשוב (2000) בע”מ – חברה שעוסקת בייבוא והפצה של מוצרים ופתרונות לעולם הלוגיסטיקה: מסופונים חכמים, קוראי ברקוד, עמדות מכירה POS, מדפסות טרמיות ומדפסות מדבקות.
חברת אדיסמה הינה יבואנית ומפיצה של מותגי על כגון :
Honeywell ,Citizen ,BarTender ,Tysso ,Psi
אנשי אדיסמה מספקים תמיכה מקצועית וצמודה למשווקיה בארץ, ומלווים תהליכי מכירה מורכבים עד לסיום הטמעה מוצלחת אצל לקוחות הקצה.

בזכות שילוב בין גישה לטכנולוגית קצה חדישה, כוח אדם מיומן ותודעת שירות מפותחת
פרינטר סנטר הופכת את מערך ההדפסה בארגון שלכם לחכם יותר ויעיל יותר.