הדפסה מאובטחת

המטרה הסופית: ליצור מדיניות הדפסה ארגונית מחייבת ואחידה, ניהול מלא של כלל המדפסות, ייעול ושמירה על בטחון שדה

אבטחת מידע, שמירה על סודיות והידיעה שהחומר שלך יהיה גלוי לעיני מורשים בלבד, הם קריטיים בארגונים רבים. האתגר בהטמעה של הדפסה מאובטחת בארגונים הוא השוני בין הצרכים השונים של כל ארגון.

אחרי 20 שנות נסיון עם מגוון הלקוחות הורסטילי להם סיפקנו שירות, פרינטר סנטר מחזיקה בנסיון הרב ביותר ובידע העשיר ביותר של הטמעת מערכות אבטחה חכמות בארגונים.

הידע העשיר וההכרות עם תכונות המערכת המגוונות מאפשרים לנו לא להסתפק בברור מאליו, כן, ידוע לנו שמה שאתה מדפיס נועד לעינייך בלבד, אבל יש הרבה יותר מזה שהמערכת יודעת לתת לך.

פרינטר סנטר עובדת עם מערכות האבטחה המתקדמות ביותר, שמשתלבות בצורה משולמת עם המכשור של HP, ובנוסף, מחזיקה בניסיון הרב ביותר בארץ בהטמעה ארגונית של מערכות אלה.

הטכנולוגיה שמוטמעת על ידי פרינטר סנטר מכילה הן מערכות זיהוי המותקנות על המדפסות ומחייבות כל עובד המבקש להדפיס להזדהות על ידי כרטיס עובד, וכן תוכנות המותקנות על השרת ומאפשרות למנהלים לדעת מה וכמה הודפס, על ידי מי, מתי ומאיזו אפליקציה.

באופן זה, נמנע בלבול בהדפסות, מאחר וכל עובד מקבל אך ורק את החומרים שהוא הדפיס. חומרים שהם “לעיניך בלבד” נותרים כאלה. בנוסף, המערכת גורמת לירידה דרמטית בכמות ההדפסות – עובדים שיודעים שהמערכת מבוקרת לא ימהרו לבצע הדפסות סרק או הדפסות אישיות בכמויות גדולות.