אצבע על הדופק

לא רק טכנולוגיה תועיל לארגון. כחלק מה”אני מאמין” שלנו, אנחנו בפרינטר סנטר מאמינים ששותפות מלאה בינינו לבין לקוחותינו היא המפתח להצלחה אמיתית בהטמעת פרויקט או פתרון הדפסה.

זהו, סיימנו את ההטמעה של המערכות והתוכנות. זה לא אומר שמעתה נתראה רק כשחלילה וחס יש תקלה. מערכות היחסים בינינו לבין לקוחותינו אישיות, אינטנסיביות ואנו רוצים להיות מעורבים כל הזמן במה שקורה בארגון שלכם, כדי שנוכל תמיד לספק לכם מענה לצרכים משתנים.

בעזרת מערכות מחשוב ותוכנות, גם אתם וגם אנחנו נוכל ביחד לבדוק ולהכיר לפרטי פרטים את ההתנהלות השוטפת – כל מנהל יוכל לקבל סטטוס “אונליין” על מצב המדפסות, זמינות, ניהול תקלות, להפיק דוחות ולדעת מתי צריך להחליף ציוד מתכלה.

מהצד שלנו, אנחנו יודעים תמיד מה סטטוס הציוד, מה מצב הטונרים וציוד מתכלה אחר, מה היקף ההדפסות ומה רמת היעילות היומיומית בארגון שלכם, תפקידנו להתריע על חוסרים, בעיות ושימוש חורגים ולהציע פתרונות ייעול ישימים ומהירים.

המערכות שלנו נותנות לכם את מלוא הכלים לנהל בעצמכם ולשלוט על מערך ההדפסה בארגון. אבל אנחנו יודעים כמה יקר זמנכם ויודעים שלא תמיד אפשר להיות בכל מקום, בכל זמן.

על כן, אנחנו כאן כדי לספק לכם את הבקרה ההיקפית, את השליטה וגם את הפתרונות.